Analyzátor CITREX H4

Citrex 1
Rigel Medical

Analyzátor Citrex H4 Rigel Medical/IMT Medical, měření a ověřování funkčnosti plicních ventilátorů a anesteziologických přístrojů, měření a výpočet běžných respiračních parametrů, proudění, objem, tlak, koncentrace kyslíku (volitelně), teplota, Ti, Te, I: E, Ti/Ttotal, Vti, VTE, Vi, Ve, PF InSP., PF Exp., Pšpičkový, Pstřední, PEEP, Pplateau, CSTA, Air, Air / O2, N2O / O2 ..., paměť SD karta, bateriové napájení, PC software (volitelně), rozhraní RS-232, USB, LAN.

Připojené soubory

Pro více informací nás kontaktujte

Analyzátor Citrex H4 slouží k ověřování funkčnosti plicních ventilátorů a anesteziologických přístrojů. Analyzátor pracuje jako "přechodka" mezi testovaným zařízením a umělými plícemi SmartLung. Numericky a graficky vykresluje naměřené respirační parametry s možností uložení na SD kartu.

 

 

 

Citrex se může připojit i na počítač přes webový server nebo pro podrobnější analýzu a obsluhu přes počítačový software FlowLab (volitelně). Real-time zobrazení, ovládání analyzátoru vzdáleně usnadňuje pracovníkům práci a dělá z analyzátoru jedno z nejmodernějších řešení na trhu.

 

Měří a vyhodnocuje 7 typů plynů - Air, Air/O2, N2O/O2, Heliox (21% O2), He/O2, N2, CO2 a splňuje různé standardy týkající se jejich analýzy. Volitelně je analyzátor rozšiřitelný o měření koncentrace kyslíku, používaný především při kalibraci plicních ventilátorů.

 

Technické parametry a funkce:

- měření průtoku a tlaku

- možnost výběru různých jednotek - L/min, mL/s .... bar, hPa, mmHg ......

- měření kyslíku a jeho koncentrace (volitelně)

- měření teploty

- podporuje různé standardy jako například ATP, ATPD, STPH, BTPS a jiné

- měření respiračních parametrů jako Ti, Te, I: E, Ti / Ttotal, Pšpičkový, Pstredný, PEEP a jiné

- bateriové napájení

- barevný display a paměť (SD karta)

- komunikační rozhraní RS-232, USB, Ethernet

 

Další přístroje této kategorie

 • Simulátor pacienta Rigel UNISIM

  Simulátor pacienta Rigel UNI-SIM, simulátor 6 funkcí - NIBP, SPO2, EKG, respirace, teplota, IBP, bateriově napájený, kompatibilní se všemi výrobci, vnitřní paměť, PC software, Bluetooth rozhraní.

 • Model plic SmartLung Adult 1L

  Model plic SmartLung od Rigel Medical/IMT Medical, ověřování funkčnosti plicních ventilátorů a anesteziologických přístrojů, nastavitelný pneumatický odpor R(resistance), poddajnost C(compliance) a únik...

 • Analyzátory proudění plynů řady VenTest 800

  Analyzátor proudění plynů pro měření a kalibraci plicních ventilátorů, měření a výpočet všech běžných respiračních parametrů: proudění, množství, tlak, kyslík, teplota, vlhkost( měřené ), Vti,...

 • Tester elektrické bezpečnosti Rigel SafeTest 60

  v eshopu

  Tester SafeTest 60 od firmy Rigel Medical, tester elektrické bezpečnosti s podporou standardů IEC 60601-1, 62353, velký barevný displej.

 • Simulátor pacienta Rigel Medical PatSim200

  v eshopu

  Simulátor pacienta PatSim200, simulace EKG, respirace, teplota, 2x IBP, barevný displej, bateriově napájaný, testovací sekvence.

 • Analyzátor defibrilátorů Rigel UniPulse 400

  Analyzátor defibrilátorů Rigel UniPulse 400 s PACER analýzou, testování monofázových, bi-fázových a AED defibrilátorů, simulátor EKG s Pacer analýzou, rozsah až 360 J, rozlišení 0,1 J, přenosný a...

Jazykové verze

cz / en / sk

Jsme certifikováni dle ISO 9001:2016

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace